1st | Ellie Dixon | Box Elder (Brigham City, UT) | Final | | 00:25.95 |
2nd | Emery Cook | Cedar (Cedar City, UT) | Final | | 00:26.08 |
3rd | Hannah Edwards | Cedar (Cedar City, UT) | Final | | 00:26.34 |
4th | Kyah Bindrup | Mountain Crest (Hyrum, UT) | Final | | 00:27.32 |
5th | Abigail Stratton | Cedar (Cedar City, UT) | Final | | 00:27.76 |
6th | Isabelle Christensen | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:28.28 |
7th | Natalie Moses | Cedar (Cedar City, UT) | Final | | 00:28.76 |
8th | Addy Jones | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:29.05 |
9th | Elise Johnson | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:29.25 |
10th | Jenna Alder | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:29.51 |
11th | Sariah Hansen | Box Elder (Brigham City, UT) | Final | | 00:29.67 |
12th | Addilyn Olson | Box Elder (Brigham City, UT) | Final | | 00:29.68 |
13th | Ava Apadale | Mountain Crest (Hyrum, UT) | Final | | 00:29.88 |
14th | Courtney Keller | Box Elder (Brigham City, UT) | Final | | 00:30.46 |
15th | Kambry Gardner | Bear River (Garland, UT) | Final | | 00:30.46 |
16th | Lea Bradshaw | Mountain Crest (Hyrum, UT) | Final | | 00:30.54 |
17th | Kennedy Christensen | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:30.55 |
18th | Britteny Dye | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:30.69 |
19th | Ashley Thayn | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:30.83 |
20th | Anna Bindrup | Mountain Crest (Hyrum, UT) | Final | | 00:30.92 |
21st | Sarah McNeil | Mountain Crest (Hyrum, UT) | Final | | 00:31.30 |
22nd | Jada Hunsaker | Cedar (Cedar City, UT) | Final | | 00:31.34 |
23rd | Samantha Bills | Box Elder (Brigham City, UT) | Final | | 00:31.56 |
24th | Jacie Prisbrey | Cedar (Cedar City, UT) | Final | | 00:31.71 |
25th | Lacy Bilanzich | Cedar (Cedar City, UT) | Final | | 00:32.16 |
26th | Reagan Tureson | Bear River (Garland, UT) | Final | | 00:32.40 |
27th | Sofie Dayton | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:32.66 |
28th | Cambrie Crosby | Cedar (Cedar City, UT) | Final | | 00:32.69 |
29th | Natalie Wood | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:32.96 |
30th | Zoe Akins | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:33.42 |
31st | Sara Sparks | Box Elder (Brigham City, UT) | Final | | 00:33.65 |
32nd | Rachael Godfrey | Mountain Crest (Hyrum, UT) | Final | | 00:34.06 |
33rd | Rachel Sparks | Box Elder (Brigham City, UT) | Final | | 00:34.10 |
34th | Macie Ballstaedt | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:34.25 |
35th | Henley Huntsman | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:34.69 |
36th | Hayden Peel | Mountain Crest (Hyrum, UT) | Final | | 00:35.00 |
37th | Allie Throop | Bear River (Garland, UT) | Final | | 00:35.30 |
38th | Lauren Yardley | Cedar (Cedar City, UT) | Final | | 00:35.32 |
39th | Kaylee Buchanan-Stark | Cedar (Cedar City, UT) | Final | | 00:35.40 |
40th | Jordan Merrill | Mountain Crest (Hyrum, UT) | Final | | 00:36.30 |
41st | Dacia Hook | Bear River (Garland, UT) | Final | | 00:36.40 |
42nd | Savannah Ortega | Cedar (Cedar City, UT) | Final | | 00:37.85 |
43rd | Mara Lambert | Cedar (Cedar City, UT) | Final | | 00:37.93 |
44th | Taylor Thayn | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:38.02 |
45th | Cadence Lemon | Mountain Crest (Hyrum, UT) | Final | | 00:40.37 |
46th | Madelynne Hammer | Mountain Crest (Hyrum, UT) | Final | | 00:40.60 |
47th | Mia Walker | Mountain Crest (Hyrum, UT) | Final | | 00:44.95 |
48th | Summer Nielsen | Ridgeline (Millville, UT) | Final | | 00:45.14 |
49th | Hazel Mendonhall | Mountain Crest (Hyrum, UT) | Final | | 00:53.98 |
50th | Isabelle Christensen | Bear River (Garland, UT) | Final | | 00:55.13 |
51st | Aryiana Shelton | Bear River (Garland, UT) | Final | | 00:56.40 |
52nd | Sable Kelsey | Bear River (Garland, UT) | Final | | 00:58.21 |