1st | Relay Team | Glenwood Springs (CO) | Final | | 01:41.79 |
2nd | Relay Team | Liberty Common (Fort Collins, CO) | Final | | 01:42.70 |
3rd | Relay Team | Pueblo County (Pueblo, CO) | Final | | 01:43.60 |
4th | Relay Team | Liberty Common (Fort Collins, CO) | Preliminary | | 01:43.84 |
5th | Relay Team | Holy Family (Broomfield, CO) | Final | | 01:44.44 |
6th | Relay Team | Glenwood Springs (CO) | Preliminary | | 01:44.67 |
7th | Relay Team | Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) | Final | | 01:44.76 |
8th | Relay Team | Aspen (CO) | Final | | 01:44.83 |
9th | Relay Team | Aspen (CO) | Preliminary | | 01:44.86 |
10th | Relay Team | Evergreen (CO) | Final | | 01:45.07 |
11th | Relay Team | Evergreen (CO) | Preliminary | | 01:45.24 |
12th | Relay Team | Denver North (Denver, CO) | Final | | 01:45.56 |
13th | Relay Team | Berthoud (CO) | Final | | 01:45.75 |
14th | Relay Team | Eaton (CO) | Final | | 01:45.75 |
15th | Relay Team | Eaton (CO) | Preliminary | | 01:45.89 |
16th | Relay Team | Pueblo County (Pueblo, CO) | Preliminary | | 01:45.95 |
17th | Relay Team | Salida (CO) | Final | | 01:46.40 |
18th | Relay Team | Berthoud (CO) | Preliminary | | 01:46.52 |
19th | Relay Team | Holy Family (Broomfield, CO) | Preliminary | | 01:46.68 |
20th | Relay Team | Salida (CO) | Preliminary | | 01:47.15 |
21st | Relay Team | Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 01:47.97 |
22nd | Relay Team | St. Mary's Academy (Englewood, CO) | Final | | 01:48.29 |
23rd | Relay Team | St. Mary's Academy (Englewood, CO) | Preliminary | | 01:48.77 |
24th | Relay Team | Denver North (Denver, CO) | Preliminary | | 01:49.12 |
25th | Relay Team | Green Mountain (Lakewood, CO) | Final | | 01:50.93 |
26th | Relay Team | Kent Denver (Englewood, CO) | Final | | 01:51.18 |
27th | Relay Team | Green Mountain (Lakewood, CO) | Preliminary | | 01:51.19 |
28th | Relay Team | Sargent (Monte Vista, CO) | Final | | 01:51.19 |
29th | Relay Team | Gunnison (CO) | Final | | 01:51.21 |
30th | Relay Team | Frederick (CO) | Preliminary | | 01:51.30 |
31st | Relay Team | Thomas Jefferson (Denver, CO) | Final | | 01:51.45 |
32nd | Relay Team | Frederick (CO) | Final | | 01:51.56 |
33rd | Relay Team | Gunnison (CO) | Preliminary | | 01:51.57 |
34th | Relay Team | La Junta (CO) | Preliminary | | 01:52.03 |
35th | Relay Team | Sargent (Monte Vista, CO) | Preliminary | | 01:52.63 |
36th | Relay Team | Kent Denver (Englewood, CO) | Preliminary | | 01:52.88 |
37th | Relay Team | Thomas Jefferson (Denver, CO) | Preliminary | | 01:53.08 |
38th | Relay Team | Manitou Springs (CO) | Final | | 01:53.23 |
39th | Relay Team | Manitou Springs (CO) | Preliminary | | 01:53.55 |
40th | Relay Team | Colorado Academy (Denver, CO) | Preliminary | | 01:53.77 |
41st | Relay Team | Northfield (Denver, CO) | Preliminary | | 01:53.81 |
42nd | Relay Team | Delta (CO) | Preliminary | | 01:54.85 |
43rd | Relay Team | La Junta (CO) | Final | | 01:55.03 |
44th | Relay Team | Holyoke (CO) | Preliminary | | 01:55.84 |
45th | Relay Team | Summit (Frisco, CO) | Preliminary | | 01:57.87 |
46th | Relay Team | Estes Park (CO) | Preliminary | | 02:02.59 |