Round 7 |
Sam Gregory (Jr.) & Jay Patel (Sr.)Robertson (Las Vegas, NM) |
Def. |
Jerry Gurrola (So.) & Sean Michnovicz (Jr.)Centennial (Las Cruces, NM) |
6-3 |
6-2 |
|
Round 7 |
Sam Gregory (Jr.) & Jay Patel (Sr.)Robertson (Las Vegas, NM) |
Def. |
Daniel Almeida (Jr.) & Gabriel Silva (So.)Gadsden (Anthony, NM) |
6-1 |
6-0 |
|
Round 7 |
Jerry Gurrola (So.) & Sean Michnovicz (Jr.)Centennial (Las Cruces, NM) |
Def. |
Jacob Hammond (Fr.) & Sontiago Flores (8th)Mayfield (Las Cruces, NM) |
6-1 |
6-0 |
|
Round 6 |
Gabriel Silva (So.) & Jose Rivera (Jr.)Gadsden (Anthony, NM) |
Def. |
Jesus Dorado (Fr.) & Damian Viramontes (Fr.)Santa Teresa (NM) |
6-1 |
2-6 |
0-0 (10-7) |
Round 6 |
Austin Childress (Sr.) & Elijah Barrio (Jr.)Las Cruces (NM) |
Def. |
Jacob Hammond (Fr.) & Sontiago Flores (8th)Mayfield (Las Cruces, NM) |
6-0 |
6-2 |
|
Round 6 |
Elijah Barrio (Jr.) & Levi Doyle (Fr.)Las Cruces (NM) |
Def. |
Sean Michnovicz (Jr.) & Lucas Jackson (Jr.)Centennial (Las Cruces, NM) |
4-6 |
6-3 |
0-0 (10-5) |
Round 5 |
Daniel Almeida (Jr.) & Jose Rivera (Jr.)Gadsden (Anthony, NM) |
Def. |
Benjamin Oconnor (So.) & Jacob Martinez (8th)Organ Mountain (Las Cruces, NM) |
6-1 |
6-3 |
|
Round 5 |
Jesus Dorado (Fr.) & Damian Viramontes (Fr.)Santa Teresa (NM) |
Def. |
Jacob Hammond (Fr.) & 2 Doubles TrojansMayfield (Las Cruces, NM) |
6-2 |
6-2 |
|
Round 4 |
Jose Rivera (Jr.) & Gabriel Silva (So.)Gadsden (Anthony, NM) |
Def. |
Sontiago Flores (8th) & Jacob Hammond (Fr.)Mayfield (Las Cruces, NM) |
6-1 |
7-5 |
|
Round 4 |
Jerry Gurrola (So.) & Chris Palmer (Jr.)Centennial (Las Cruces, NM) |
Def. |
Brett Oslter (Fr.) & Jacob Martinez (8th)Organ Mountain (Las Cruces, NM) |
6-0 |
6-0 |
|
Round 3 |
2 Doubles Fighting ColtsSilver (Silver City, NM) |
Def. |
Max Cunningham (Fr.) & Sontiago Flores (8th) - DFMayfield (Las Cruces, NM) |
|
|
|
Round 3 |
Andrew Phillips (So.) & Dante Avalos (Sr.)Centennial (Las Cruces, NM) |
Def. |
Angel Hernandez (So.) & Gabriel Silva (So.)Gadsden (Anthony, NM) |
6-0 |
6-0 |
|
Round 2 |
Sam Gregory (Jr.) & Jay Patel (Sr.)Robertson (Las Vegas, NM) |
Def. |
Derek Baldonado (Sr.) & Max Cunningham (Fr.)Mayfield (Las Cruces, NM) |
6-0 |
3-6 |
1-0 |
Round 2 |
Angel Hernandez (So.) & Daniel Almeida (Jr.)Gadsden (Anthony, NM) |
Def. |
Austin Childress (Sr.) & Levi Doyle (Fr.)Las Cruces (NM) |
6-2 |
3-6 |
0-0 (10-4) |
Round 2 |
Andrew Phillips (So.) & Dante Avalos (Sr.)Centennial (Las Cruces, NM) |
Def. |
2 Doubles Fighting Colts - DFSilver (Silver City, NM) |
|
|
|
Round 1 |
Lucas Jackson (Jr.) & Sean Michnovicz (Jr.)Centennial (Las Cruces, NM) |
Def. |
Jesus Dorado (Fr.) & Damian Viramontes (Fr.)Santa Teresa (NM) |
7-5 |
4-6 |
0-0 (12-10) |
Round 1 |
Derek Baldonado (Sr.) & Sontiago Flores (8th)Mayfield (Las Cruces, NM) |
Def. |
Taven Wachi (Fr.) & 2 Doubles KnightsOrgan Mountain (Las Cruces, NM) |
6-0 |
6-0 |
|
Round 1 |
2 Doubles PanthersGadsden (Anthony, NM) |
Def. |
2 Doubles Fighting Colts - DFSilver (Silver City, NM) |
|
|
|