1st | Cody Turner | Ralston Valley (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:22.16 |
2nd | Jack Miller | Rocky Mountain (Fort Collins, CO) | Final | | 00:22.19 |
3rd | Tyler Cohan | Golden (CO) | Final | | 00:22.25 |
4th | Cody Turner | Ralston Valley (Arvada, CO) | Final | | 00:22.28 |
5th | Tyler Cohan | Golden (CO) | Preliminary | | 00:22.52 |
6th | Daniel Bensen | Arapahoe (Centennial, CO) | Final | | 00:22.58 |
7th | Jack Miller | Rocky Mountain (Fort Collins, CO) | Preliminary | | 00:22.59 |
8th | Jack Kisch | Thompson Valley (Loveland, CO) | Final | | 00:22.89 |
9th | Nice Gunaydin | Palisade/Grand Junction/Fruita Monument/Grand Junction Central (Palisade, CO) | Preliminary | | 00:23.01 |
10th | Connor Babbs | Arapahoe (Centennial, CO) | Final | | 00:23.07 |
11th | Bradley DeGraaf | Columbine (Littleton, CO) | Final | | 00:23.08 |
12th | Nice Gunaydin | Palisade/Grand Junction/Fruita Monument/Grand Junction Central (Palisade, CO) | Final | | 00:23.11 |
13th | Dylan Jacob | Green Mountain (Lakewood, CO) | Final | | 00:23.21 |
14th | Daniel Bensen | Arapahoe (Centennial, CO) | Preliminary | | 00:23.24 |
15th | Jack Kisch | Thompson Valley (Loveland, CO) | Preliminary | | 00:23.29 |
16th | Ryan Lee | Grandview (Aurora, CO) | Final | | 00:23.31 |
17th | Blaise Snowberg | Lakewood (CO) | Final | | 00:23.32 |
18th | Ryan Lee | Grandview (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:23.33 |
19th | Sean Kelly | Overland (Aurora, CO) | Final | | 00:23.37 |
20th | Donovan Hoffman | D'Evelyn (Denver, CO) | Preliminary | | 00:23.37 |
21st | Liam Dooley | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Final | | 00:23.44 |
22nd | Matthew Wyatt | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:23.48 |
23rd | Matthew Wyatt | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Final | | 00:23.50 |
24th | Bradley DeGraaf | Columbine (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:23.50 |
25th | Dylan Jacob | Green Mountain (Lakewood, CO) | Preliminary | | 00:23.51 |
26th | Brendan Mueller | Chatfield (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:23.52 |
27th | Brendan Mueller | Chatfield (Littleton, CO) | Final | | 00:23.56 |
28th | Lenny Den | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Final | | 00:23.58 |
29th | Sean Kelly | Overland (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:23.59 |
30th | Connor Babbs | Arapahoe (Centennial, CO) | Preliminary | | 00:23.61 |
31st | Jay Matheson | Grandview (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:23.61 |
32nd | Jay Matheson | Grandview (Aurora, CO) | Final | | 00:23.62 |
33rd | Blaise Snowberg | Lakewood (CO) | Preliminary | | 00:23.65 |
34th | Kyle McCarty | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Final | | 00:23.66 |
35th | Liam Dooley | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:23.68 |
36th | Max Bresler | Denver East (Denver, CO) | Preliminary | | 00:23.68 |
37th | Lenny Den | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:23.70 |
38th | Kyle McCarty | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:23.87 |
39th | Max Bresler | Denver East (Denver, CO) | Final | | 00:23.91 |
40th | Erik Bensen | Arapahoe (Centennial, CO) | Preliminary | | 00:23.92 |
41st | Abtin Molavi | Denver East (Denver, CO) | Preliminary | | 00:24.00 |
42nd | Xander Collins | Arapahoe (Centennial, CO) | Preliminary | | 00:24.02 |
43rd | Charlie Gordon | Lakewood (CO) | Preliminary | | 00:24.03 |
44th | Erik Bensen | Arapahoe (Centennial, CO) | Final | | 00:24.13 |
45th | Jacob Briggs | Moffat County (Craig, CO) | Preliminary | | 00:24.17 |
46th | Mickey Walsh | Lakewood (CO) | Preliminary | | 00:24.19 |
47th | Joseph Harris | Lakewood (CO) | Preliminary | | 00:24.24 |
48th | Liam Skelton | D'Evelyn (Denver, CO) | Preliminary | | 00:24.26 |
49th | Devin Nash | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:24.29 |
50th | Carter Nero | Rocky Mountain (Fort Collins, CO) | Preliminary | | 00:24.31 |
51st | Jonathan Aro | Denver East (Denver, CO) | Preliminary | | 00:24.32 |
52nd | Seth Carlson | Pomona (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:24.33 |
53rd | Quinnlen Sweetman | Ralston Valley (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:24.35 |
54th | Connor Ohlson | D'Evelyn (Denver, CO) | Preliminary | | 00:24.36 |
55th | Tucker Rivera | Chatfield (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:24.37 |
56th | Danny Bynum | Montrose (CO) | Preliminary | | 00:24.48 |
57th | Brandon Pass | Brighton (CO) | Preliminary | | 00:24.54 |
58th | Jacob Ley | Evergreen (CO) | Preliminary | | 00:24.54 |
59th | Garth Knutson | Montrose (CO) | Preliminary | | 00:24.61 |
60th | Evan Montgomery | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:24.67 |
61st | Jalen Chudacoff | Rocky Mountain (Fort Collins, CO) | Preliminary | | 00:24.81 |
62nd | Logan Hansen | Chatfield (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:24.92 |
63rd | Hunter Overholt | Denver East (Denver, CO) | Preliminary | | 00:24.94 |
64th | Garrett Bunevich | Chatfield (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:24.96 |
65th | Isaiah Algien | Pomona (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:25.05 |
66th | Micah Porter | D'Evelyn (Denver, CO) | Preliminary | | 00:25.07 |
67th | Jeffrey Matney | Grandview (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:25.07 |
68th | Nathan Rockenfeller | Wheat Ridge (CO) | Preliminary | | 00:25.15 |
69th | Jason Cochran | Palisade/Grand Junction/Fruita Monument/Grand Junction Central (Palisade, CO) | Preliminary | | 00:25.23 |
70th | Carl Powell | Ralston Valley (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:25.27 |
71st | Xander Stratton | Ralston Valley (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:25.27 |
72nd | Alexander Rupe | Evergreen (CO) | Preliminary | | 00:25.31 |
73rd | Jacob Kramm | Grandview (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:25.47 |
74th | Samuel Gibbs | Arvada West (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:25.50 |
75th | John Hays | Evergreen (CO) | Preliminary | | 00:25.59 |
76th | Sam Castilow | Columbine (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:25.70 |
77th | Riley Sleigh | Palisade/Grand Junction/Fruita Monument/Grand Junction Central (Palisade, CO) | Preliminary | | 00:25.72 |
78th | Dylan Bolt | Chatfield (Littleton, CO) | Final | | 00:25.79 |
79th | Alexander Inman | Evergreen (CO) | Final | | 00:25.89 |
80th | Grant Pankratz | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:25.90 |
81st | Julian Bainbridge | Palisade/Grand Junction/Fruita Monument/Grand Junction Central (Palisade, CO) | Preliminary | | 00:25.98 |
82nd | Wyatt Rokke | Rocky Mountain (Fort Collins, CO) | Preliminary | | 00:26.05 |
83rd | Wesley Linder | Lakewood (CO) | Final | | 00:26.07 |
84th | Flynn Hannaway | Wheat Ridge (CO) | Preliminary | | 00:26.07 |
85th | Braeden Mullins | Lakewood (CO) | Final | | 00:26.11 |
86th | Patrick King | Brighton (CO) | Preliminary | | 00:26.11 |
87th | Jamie Rogers | Denver East (Denver, CO) | Preliminary | | 00:26.12 |
88th | Jamie Rogers | Denver East (Denver, CO) | Final | | 00:26.24 |
89th | Aidan Price | Arapahoe (Centennial, CO) | Final | | 00:26.26 |
90th | Carson Erickson | Overland (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:26.27 |
91st | Cooper O'Hearn | Evergreen (CO) | Preliminary | | 00:26.34 |
92nd | Dylan Bolt | Chatfield (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:26.36 |
93rd | Sean Oscar | Pomona (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:26.38 |
94th | Wesley Linder | Lakewood (CO) | Preliminary | | 00:26.41 |
95th | William Bennett | Grandview (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:26.45 |
96th | Alexander Inman | Evergreen (CO) | Preliminary | | 00:26.47 |
97th | Sean Oscar | Pomona (Arvada, CO) | Final | | 00:26.48 |
98th | William Bennett | Grandview (Aurora, CO) | Final | | 00:26.48 |
99th | Aidan Price | Arapahoe (Centennial, CO) | Preliminary | | 00:26.55 |
100th | James Leach | D'Evelyn (Denver, CO) | Preliminary | | 00:26.56 |
101st | Braeden Mullins | Lakewood (CO) | Preliminary | | 00:26.61 |
102nd | Nathan Cooper | Moffat County (Craig, CO) | Preliminary | | 00:26.65 |
103rd | Luke Wiesner | Arapahoe (Centennial, CO) | Preliminary | | 00:26.65 |
104th | Patrick Thompson | Brighton (CO) | Preliminary | | 00:26.73 |
105th | Charles Brown | Ralston Valley (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:26.85 |
106th | Alex Warren | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:26.89 |
107th | Matthew McNaul | Ralston Valley (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:26.90 |
108th | Thomas Egelhoff | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:27.07 |
109th | Daved Varvashtyan | Overland (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:27.27 |
110th | James Leach | D'Evelyn (Denver, CO) | Final | | 00:27.28 |
111th | Keoni DeRosia | Green Mountain (Lakewood, CO) | Preliminary | | 00:27.33 |
112th | Logan Casey | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:27.40 |
113th | Preston Malcolm | Ralston Valley (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:27.43 |
114th | Anthony Nguyen | Grandview (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:27.53 |
115th | Anthony Bosch | Evergreen (CO) | Preliminary | | 00:27.59 |
116th | Gage Valencia | Green Mountain (Lakewood, CO) | Preliminary | | 00:27.72 |
117th | Carson Jeffrey | Wheat Ridge (CO) | Preliminary | | 00:27.74 |
118th | Keegan May | Columbine (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:27.77 |
119th | Joshua Legge | Thompson Valley (Loveland, CO) | Preliminary | | 00:27.78 |
120th | Jack Klein | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:27.80 |
121st | Mel Littlefield | Montrose (CO) | Preliminary | | 00:27.82 |
122nd | Mark Lafond | Columbine (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:27.82 |
123rd | Kevin Farris | Green Mountain (Lakewood, CO) | Preliminary | | 00:27.88 |
124th | Colin Davis | Chatfield (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:27.92 |
125th | Andrew Beard | Standley Lake (Westminster, CO) | Preliminary | | 00:28.01 |
126th | Josh Young | Wheat Ridge (CO) | Preliminary | | 00:28.23 |
127th | John Cutler | Moffat County (Craig, CO) | Preliminary | | 00:28.58 |
128th | Dawson Cummings | Chatfield (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:28.80 |
129th | Michael Partrick | Arvada West (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:28.80 |
130th | Ian Kaiser | Columbine (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:28.83 |
131st | Hans Romine | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:29.03 |
132nd | Blake Anderson | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:29.12 |
133rd | Finn Garfield | Denver East (Denver, CO) | Preliminary | | 00:29.19 |
134th | Mason Cox | Green Mountain (Lakewood, CO) | Preliminary | | 00:29.46 |
135th | Darian Morales | Brighton (CO) | Preliminary | | 00:29.55 |
136th | Bradley Hall | Lakewood (CO) | Preliminary | | 00:29.80 |
137th | Zach Oraker | Arapahoe (Centennial, CO) | Preliminary | | 00:29.83 |
138th | Ben Milek | Wheat Ridge (CO) | Preliminary | | 00:29.85 |
139th | Cody Evaristo | Moffat County (Craig, CO) | Preliminary | | 00:29.86 |
140th | Daniel Mayer | Standley Lake (Westminster, CO) | Preliminary | | 00:29.97 |
141st | Andrew Taylor | Arvada West (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:30.17 |
142nd | Henry Lowrey | Columbine (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:30.28 |
143rd | Grant Austin | Denver East (Denver, CO) | Preliminary | | 00:30.31 |
144th | Daniel DaSilva | Grandview (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:30.70 |
145th | Ryan Bennett | Thompson Valley (Loveland, CO) | Preliminary | | 00:31.12 |
146th | Karson Cox | Moffat County (Craig, CO) | Preliminary | | 00:31.47 |
147th | Alex Reichenberger | Evergreen (CO) | Preliminary | | 00:31.55 |
148th | Jonah Bronsert | Brighton (CO) | Preliminary | | 00:31.57 |
149th | Michael Essley | Rocky Mountain (Fort Collins, CO) | Preliminary | | 00:31.87 |
150th | Alex Weatherford | Pomona (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:31.89 |
151st | Lucas Smith | Brighton (CO) | Preliminary | | 00:31.97 |
152nd | Wyatt Poulos | Golden (CO) | Preliminary | | 00:31.98 |
153rd | Arthur Delgado | Moffat County (Craig, CO) | Preliminary | | 00:32.04 |
154th | Adrain Leyba | Chatfield (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:32.47 |
155th | Gamlet Oganesean | Lakewood (CO) | Preliminary | | 00:32.48 |
156th | Clayton Gibbens | Thompson Valley (Loveland, CO) | Preliminary | | 00:32.81 |
157th | Matthew Williams | Golden (CO) | Preliminary | | 00:33.65 |
158th | Roman Badiere | Pomona (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:34.13 |
159th | Caleb Way | Green Mountain (Lakewood, CO) | Preliminary | | 00:34.17 |
160th | Caleb Atencio | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:34.26 |
161st | Shotaro Brown | D'Evelyn (Denver, CO) | Preliminary | | 00:34.32 |
162nd | Gabe Simon | Standley Lake (Westminster, CO) | Preliminary | | 00:35.08 |
163rd | Andrei Decierdo | Arapahoe (Centennial, CO) | Preliminary | | 00:35.99 |
164th | Dade Hencke | Standley Lake (Westminster, CO) | Preliminary | | 00:36.85 |
165th | Steven Ortega | Wheat Ridge (CO) | Preliminary | | 00:36.99 |
166th | William Rollins | Green Mountain (Lakewood, CO) | Preliminary | | 00:37.25 |
167th | Michael Baker | Rocky Mountain (Fort Collins, CO) | Preliminary | | 00:37.94 |
168th | Nicolas Cuenca | Arvada West (Arvada, CO) | Preliminary | | 00:38.01 |
169th | Noel Estrada | Brighton (CO) | Preliminary | | 00:39.78 |
170th | Jake Whitney | Grandview (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:58.54 |