1st | Tommy Rauchut | Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:22.09 |
2nd | Tommy Rauchut | Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) | Final | | 00:22.25 |
3rd | John Plutt | Pueblo County (Pueblo, CO) | Final | | 00:22.36 |
4th | John Plutt | Pueblo County (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:22.37 |
5th | Andrew Aire | Coronado (Colorado Springs, CO) | Final | | 00:22.50 |
6th | Andrew Aire | Coronado (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:22.50 |
7th | Caleb Kim | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:22.73 |
8th | Benjamin Snediker | Lewis-Palmer (Monument, CO) | Final | | 00:22.80 |
9th | Reece MacRenato | Palmer (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:22.83 |
10th | Reece MacRenato | Palmer (Colorado Springs, CO) | Final | | 00:22.90 |
11th | Caleb Kim | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Final | | 00:22.98 |
12th | Benjamin Snediker | Lewis-Palmer (Monument, CO) | Preliminary | | 00:23.30 |
13th | Alex Young | Legacy (Broomfield, CO) | Final | | 00:23.31 |
14th | Adam Austin | Coronado (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:23.35 |
15th | Keaton Adams | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:23.46 |
16th | Gavin Gilmore | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Final | | 00:23.47 |
17th | Keaton Adams | Doherty (Colorado Springs, CO) | Final | | 00:23.56 |
18th | Lenny Den | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:23.59 |
19th | Adam Austin | Coronado (Colorado Springs, CO) | Final | | 00:23.64 |
20th | Lenny Den | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Final | | 00:23.76 |
21st | Nathan Miller | Legacy (Broomfield, CO) | Final | | 00:23.88 |
22nd | Jacob Beineke | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:23.96 |
23rd | Alex Young | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:23.98 |
24th | Nathan Miller | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:24.00 |
25th | Randle Burtoft | Coronado (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:24.01 |
26th | Jacob Beineke | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Final | | 00:24.12 |
27th | Gavin Gilmore | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:24.14 |
28th | Caleb Clark | Pine Creek (Colorado Springs, CO) | Final | | 00:24.23 |
29th | Joseph Graff | Lewis-Palmer (Monument, CO) | Final | | 00:24.28 |
30th | Sebastian Randono | Coronado (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:24.31 |
31st | Jagger Highberger | Pueblo South (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:24.42 |
32nd | Jordan Kiili | Coronado (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:24.45 |
33rd | Joseph Graff | Lewis-Palmer (Monument, CO) | Preliminary | | 00:24.46 |
34th | Sebastian Randono | Coronado (Colorado Springs, CO) | Final | | 00:24.49 |
35th | Caleb Clark | Pine Creek (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:24.57 |
36th | Jagger Highberger | Pueblo South (Pueblo, CO) | Final | | 00:24.59 |
37th | Randle Burtoft | Coronado (Colorado Springs, CO) | Final | | 00:24.60 |
38th | Evan Montgomery | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:24.69 |
39th | Logan Seward | Coronado (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:24.72 |
40th | Ryan Leach | Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:24.85 |
41st | Johnathan Brown | Fountain-Fort Carson (Fountain, CO) | Preliminary | | 00:24.86 |
42nd | Justin Bullock | Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:24.91 |
43rd | Talon Turman | Coronado (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:25.07 |
44th | Josh Sekutera | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:25.09 |
45th | Tucker Knock | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:25.14 |
46th | Ethan Montoya | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:25.28 |
47th | Mitch Peotter | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:25.45 |
48th | Kyle McCarty | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:25.50 |
49th | Daniel Palis | Fountain-Fort Carson (Fountain, CO) | Preliminary | | 00:25.53 |
50th | Brody Jessen | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:25.57 |
51st | David Palis | Fountain-Fort Carson (Fountain, CO) | Preliminary | | 00:25.59 |
52nd | Alex Warren | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:25.67 |
53rd | Kory Crutcher | Palmer (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:25.74 |
54th | Steven Staffan | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:25.79 |
55th | Noah Reyes | Pueblo East (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:25.88 |
56th | Michael Muser | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:26.05 |
57th | Nicholas Torres | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:26.29 |
58th | Andrew Wilhelm | Pine Creek (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:26.46 |
59th | Owen Cunnington | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:26.49 |
60th | Kaiden Wilson | Pine Creek (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:26.54 |
61st | Xavier Wright | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:26.58 |
62nd | Paul Sopko | Pueblo County (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:26.58 |
63rd | Miles DeAntoni | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:26.76 |
64th | Robert Rutherford | Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:26.87 |
65th | Tristan Nieves | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:26.93 |
66th | Matthew Blackmon | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:26.99 |
67th | David Kosten | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:27.10 |
68th | Eddie Hayward | Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:27.25 |
69th | Aidan Whitney | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:27.25 |
70th | Christopher Kircher | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:27.29 |
71st | Thomas Egelhoff | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:27.44 |
72nd | Jordan Lowder | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:27.54 |
73rd | Connor Nelson | Palmer (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:27.56 |
74th | Elijah Kyner | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:27.57 |
75th | John Berry | Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:27.58 |
76th | Mitchell Rusco | Lewis-Palmer (Monument, CO) | Preliminary | | 00:27.68 |
77th | Joseph Gormley | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:28.11 |
78th | Monroe Mozee | Palmer (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:28.19 |
79th | Jordan Tichenor | Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:28.37 |
80th | Tito Vega | Palmer (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:28.37 |
81st | Dalton Houghton | Coronado (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:28.38 |
82nd | Ahyo Falick | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:28.47 |
83rd | Kaden Ashworth | Pine Creek (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:28.47 |
84th | Caden McDowell | Pine Creek (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:28.49 |
85th | Nate Wright | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:28.55 |
86th | Emo Vega | Palmer (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:28.59 |
87th | Ben Carter | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:28.66 |
88th | David Frias | Mesa Ridge/Widefield (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:28.75 |
89th | Ryan Albright | Palmer (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:28.75 |
90th | Joseph Borman | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:28.77 |
91st | Carson Scobey | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:28.89 |
92nd | Nathan Shipley | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:28.99 |
93rd | Ryan Fletcher | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:29.21 |
94th | Jarrod Grace | Mesa Ridge/Widefield (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:29.28 |
95th | Jason Rhoten | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:29.34 |
96th | Gavin Ortiz | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:29.34 |
97th | Braden Hunt | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:29.35 |
98th | Juan Monroy-Rincon | Fountain-Fort Carson (Fountain, CO) | Preliminary | | 00:29.40 |
99th | Nick Knezevich | Pueblo South (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:29.58 |
100th | Ashden Green | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:29.63 |
101st | Aaron Spotts | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:29.65 |
102nd | Paul de Bailliencourt | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:29.69 |
103rd | Justen Lee | Lewis-Palmer (Monument, CO) | Preliminary | | 00:29.70 |
104th | Ray Romero | Pueblo East (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:29.77 |
105th | Vladislav Chirila | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:29.95 |
106th | Riley lopez | Pueblo East (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:29.97 |
107th | Josh McDuffee | Mesa Ridge/Widefield (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:30.11 |
108th | Caleb McFall | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:30.23 |
109th | Gavin McGee | Pine Creek (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:30.43 |
110th | Daniel Salgado | Mesa Ridge/Widefield (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:30.47 |
111th | Mason Milligan | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:30.58 |
112th | Zachary Leaf | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:30.64 |
113th | Caleb Valdez | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:31.02 |
114th | Caleb Atencio | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:31.05 |
115th | Peter Wilhelm | Pine Creek (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:31.34 |
116th | Spencer Pankratz | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:31.37 |
117th | Nathan Tracy | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:31.37 |
118th | Garrett Bogan | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:31.49 |
119th | Mark Blackmon | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:31.55 |
120th | Zachary Brier | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:31.57 |
121st | Jordan Nieves | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:31.62 |
122nd | Killian Reilly | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:31.72 |
123rd | Kyle Birchfield | Valor Christian (Highlands Ranch, CO) | Preliminary | | 00:31.86 |
124th | Drake Winch | Fountain-Fort Carson (Fountain, CO) | Preliminary | | 00:32.12 |
125th | Ricardo Limas | Lewis-Palmer (Monument, CO) | Preliminary | | 00:32.14 |
126th | Micah Wilborn | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:32.23 |
127th | Gaboric Decker | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:32.74 |
128th | Benjamin Ratico | Littleton (CO) | Preliminary | | 00:32.81 |
129th | Ryan Mason | Fountain-Fort Carson (Fountain, CO) | Preliminary | | 00:32.94 |
130th | Colin Knight | Fountain-Fort Carson (Fountain, CO) | Preliminary | | 00:32.99 |
131st | Jacob Cruz | Pueblo South (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:33.01 |
132nd | Jackson Gilbert | Pine Creek (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:33.08 |
133rd | Porter Babcock | Pine Creek (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:33.09 |
134th | William Harrell | Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:33.18 |
135th | Adan Lopez | Coronado (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:33.28 |
136th | Alexander Liekhus | Lewis-Palmer (Monument, CO) | Preliminary | | 00:33.30 |
137th | Brenden Bernal | Pueblo East (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:33.42 |
138th | Anthaney Jerby | Mesa Ridge/Widefield (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:33.78 |
139th | Graham Spriggs | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:33.83 |
140th | Pheynix Sinker | Pueblo East (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:34.13 |
141st | Oliver Ordes | Palmer (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:34.16 |
142nd | Andre DE | Pine Creek (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:34.17 |
143rd | Jeff Aguilar | Pueblo East (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:34.21 |
144th | Andy Xiao | Legacy (Broomfield, CO) | Preliminary | | 00:34.45 |
145th | Camden Rice | Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:34.87 |
146th | Jordan Shadbolt | Pueblo East (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:35.00 |
147th | Keith Danielson | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:35.18 |
148th | Andrew Yi | Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:35.19 |
149th | Addison Rowe | Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:36.01 |
150th | William Foster | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:36.20 |
151st | Ayush Dutt | Fountain-Fort Carson (Fountain, CO) | Preliminary | | 00:36.44 |
152nd | Andrew Tracy | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:37.32 |
153rd | Jackson Bybee | Mesa Ridge/Widefield (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:37.46 |
154th | Erik Stearns | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:38.27 |
155th | Ken Lester | Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:38.46 |
156th | Andrew Swankowski | Palmer (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:39.33 |
157th | Aidan Cowan | Air Academy (US Air Force Academy, CO) | Preliminary | | 00:39.89 |
158th | Russell Lewellen | Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:40.52 |
159th | Zachary Hall | Pine Creek (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:41.72 |
160th | Tyler Faust | Doherty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:42.86 |
161st | Cody Shoemake | Mesa Ridge/Widefield (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:43.05 |
162nd | Leonard Oliva | Pueblo South (Pueblo, CO) | Preliminary | | 00:44.26 |