1st | William Chavez | Mullen (Denver, CO) | Final | | 00:48.02 |
2nd | Joey Ulrich | Ponderosa (Parker, CO) | Final | | 00:48.22 |
3rd | Jacob Leichner | Highlands Ranch (CO) | Preliminary | | 00:48.58 |
4th | Jordan Scott | Smoky Hill (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:48.91 |
5th | Jordan Scott | Smoky Hill (Aurora, CO) | Final | | 00:49.06 |
6th | William Chavez | Mullen (Denver, CO) | Preliminary | | 00:49.12 |
7th | Joey Ulrich | Ponderosa (Parker, CO) | Preliminary | | 00:49.49 |
8th | Jacob Leichner | Highlands Ranch (CO) | Final | | 00:49.62 |
9th | Drew Sotebeer | Ponderosa (Parker, CO) | Preliminary | | 00:50.02 |
10th | Luke Durden | Ponderosa (Parker, CO) | Final | | 00:50.25 |
11th | Alex McMahon | Heritage (Littleton, CO) | Final | | 00:50.35 |
12th | Tom Heckmaster | Denver South (Denver, CO) | Preliminary | | 00:50.59 |
13th | Tom Heckmaster | Denver South (Denver, CO) | Final | | 00:50.64 |
14th | Luke Durden | Ponderosa (Parker, CO) | Preliminary | | 00:50.72 |
15th | Drew Sotebeer | Ponderosa (Parker, CO) | Final | | 00:50.97 |
16th | Brendan Mueller | Chatfield (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:51.48 |
17th | Gavin Claxton | Douglas County (Castle Rock, CO) | Final | | 00:51.67 |
18th | Alex McMahon | Heritage (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:51.68 |
19th | Gavin Claxton | Douglas County (Castle Rock, CO) | Preliminary | | 00:51.72 |
20th | Tanner Guderian | Highlands Ranch (CO) | Preliminary | | 00:51.86 |
21st | Brendan Mueller | Chatfield (Littleton, CO) | Final | | 00:51.93 |
22nd | Connor West | Highlands Ranch (CO) | Preliminary | | 00:51.97 |
23rd | Connor West | Highlands Ranch (CO) | Final | | 00:52.21 |
24th | Braden Kopec | Highlands Ranch (CO) | Final | | 00:52.32 |
25th | Braden Kopec | Highlands Ranch (CO) | Preliminary | | 00:52.37 |
26th | Jeffery Stacey | Chatfield (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:52.79 |
27th | John Serocki | Heritage (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:52.90 |
28th | John Serocki | Heritage (Littleton, CO) | Final | | 00:52.93 |
29th | Nick Walseth | Smoky Hill (Aurora, CO) | Final | | 00:53.05 |
30th | Nick Walseth | Smoky Hill (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:53.09 |
31st | Karsten Hart | Chatfield (Littleton, CO) | Final | | 00:53.19 |
32nd | Jeffery Stacey | Chatfield (Littleton, CO) | Final | | 00:53.26 |
33rd | Tanner Guderian | Highlands Ranch (CO) | Final | | 00:53.29 |
34th | Garrett Bunevich | Chatfield (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:53.36 |
35th | Karsten Hart | Chatfield (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:53.43 |
36th | Ross Panning | Ponderosa (Parker, CO) | Preliminary | | 00:53.60 |
37th | Xavian Geiger | Cherokee Trail (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:53.77 |
38th | Sam Bell | Denver South (Denver, CO) | Preliminary | | 00:53.79 |
39th | Garrett Bunevich | Chatfield (Littleton, CO) | Final | | 00:53.85 |
40th | Devyn Walton | Smoky Hill (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:54.09 |
41st | Vanden Vicars | George Washington (Denver, CO) | Preliminary | | 00:54.19 |
42nd | Alexander Chekal | Heritage (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:54.44 |
43rd | Lucas Taliaferro | George Washington (Denver, CO) | Preliminary | | 00:55.23 |
44th | Harold Bacheller | Smoky Hill (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:55.28 |
45th | Marcos Rivera | Cherokee Trail (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:55.45 |
46th | Graham Gates | Heritage (Littleton, CO) | Preliminary | | 00:55.72 |
47th | Adrian Bryant | Cherokee Trail (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:56.01 |
48th | Gabriel Quintana | Douglas County (Castle Rock, CO) | Preliminary | | 00:56.10 |
49th | Evan VanHorn | Denver East (Denver, CO) | Preliminary | | 00:56.29 |
50th | Jamie Rogers | Denver East (Denver, CO) | Preliminary | | 00:57.00 |
51st | Sam Modesitt | George Washington (Denver, CO) | Preliminary | | 00:57.04 |
52nd | Connor Vogel | Douglas County (Castle Rock, CO) | Preliminary | | 00:57.60 |
53rd | Jackson Dampier | Cherokee Trail (Aurora, CO) | Preliminary | | 00:57.68 |
54th | Wyatt Owen | Liberty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:58.16 |
55th | Ricardo Arcia | Denver South (Denver, CO) | Preliminary | | 00:59.60 |
56th | Nathan Purath | Liberty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 00:59.89 |
57th | Adrien Schissler | Douglas County (Castle Rock, CO) | Preliminary | | 01:00.85 |
58th | Spencer Mize | Denver East (Denver, CO) | Preliminary | | 01:03.51 |
59th | Jon Pelletier | Denver South (Denver, CO) | Preliminary | | 01:06.60 |
60th | Ryan Arif | George Washington (Denver, CO) | Preliminary | | 01:11.79 |
61st | Liam Korsos | Liberty (Colorado Springs, CO) | Preliminary | | 01:15.25 |