8/20 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Coltan Gechter & Trevor HeerFruita Monument (Fruita, CO) |
Round 2 |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
8/20 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Alex Schlosser & Robert HoltonAspen (CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
8/20 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Jase Satterfield & Bailey RubinsteinGrand Junction (CO) |
Round 4 |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
8/24 |
Chaparral (Parker, CO) |
Duke Mooney & Griffin MayossChaparral (Parker, CO) |
Finals |
6-4 |
6-2 |
|
|
W |
8/31 |
Ponderosa (Parker, CO) |
Dustin Avery & Charlie AshcroftPonderosa (Parker, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/2 |
ThunderRidge (Highlands Ranch, CO) |
Max Mao & Owen CooperThunderRidge (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
6-0 |
6-2 |
|
|
W |
9/7 |
Mountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Drew Easton & Sam GroteMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
6-3 |
7-6 (7-5) |
|
|
W |
9/9 |
Rock Canyon (Highlands Ranch, CO) |
Jordan Pan & Justin EdellRock Canyon (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
6-1 |
6-3 |
|
|
W |
9/11 |
Cherry Creek Invite (Greenwood Village, CO) |
Raaghav Agarwal & Ryan GrayNiwot (CO) |
Round 1 |
6-2 |
6-0 |
|
|
W |
9/11 |
Cherry Creek Invite (Greenwood Village, CO) |
Drew Fenton & Reed HaymonsKent Denver (Englewood, CO) |
Round 3 |
7-6 (10-8) |
7-5 |
|
|
W |
9/15 |
Mullen (Denver, CO) |
Colin Mackenzie & Sean PhelpsMullen (Denver, CO) |
Finals |
6-3 |
4-6 |
6-4 |
|
W |
9/22 |
Fairview (Boulder, CO) |
Rafael Volkamer-Pastor & Ben Mei DanFairview (Boulder, CO) |
Finals |
1-6 |
7-5 |
6-3 |
|
W |
9/28 |
Cherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Ainsley Elliott-Beagle & Kris KostadinovCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Finals |
2-6 |
0-6 |
|
|
L |
9/29 |
Continental League Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Drew Easton & Sam GroteMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Semi-Finals |
6-4 |
5-7 |
6-2 |
|
W |
9/29 |
Continental League Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Charlie Ashcroft & Adyn LonerganPonderosa (Parker, CO) |
Round 2 |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Calder Hardin & Riley SteputisRalston Valley (Arvada, CO) |
Round 2 |
6-2 |
3-6 |
0-0 (15-17) |
|
L |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Luke Beukelman & Jack SchererValor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Semi-Finals |
0-6 |
1-6 |
|
|
L |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Nick Ruegsegger & Sean PhelpsMullen (Denver, CO) |
Round 3 |
6-0 |
6-3 |
|
|
W |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
JJ Reschl & Phoenix LeeD'Evelyn (Denver, CO) |
Round 5 |
6-1 |
6-3 |
|
|
W |
10/1 |
RV Full Send Invite (Arvada, CO) |
Gavin Wehrle & Robert GrawemeyerDenver East (Denver, CO) |
Round 1 |
6-2 |
3-6 |
1-0 |
|
W |
10/6 |
Class 5A Region 3 (Denver, CO) |
Charlie Nosler & Austin WallickFort Collins (CO) |
Finals |
6-2 |
6-2 |
|
|
W |
10/6 |
Class 5A Region 3 (Denver, CO) |
Leighton Scholes & Caleb PodanyDouglas County (Castle Rock, CO) |
Semi-Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |