8/17 |
Liberty (Colorado Springs, CO) |
Landyn WalkerLiberty (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
8/19 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Mullen (Denver, CO) |
Round 1 |
4-6 |
2-6 |
|
|
L |
8/19 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Rampart (Colorado Springs, CO) |
Round 2 |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
8/19 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Carter McDonald & Lleyton CouchRock Canyon (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
6-1 |
5-7 |
0-0 (8-10) |
|
L |
8/23 |
Coronado (Colorado Springs, CO) |
Cary Kraemer & Michael WojtalewiczCoronado (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-4 |
6-4 |
|
|
W |
8/24 |
Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Patrick Gibbs & Cameron FordCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Finals |
0-6 |
0-6 |
|
|
L |
8/31 |
George Washington (Denver, CO) |
Gavin Foonberg & Eddie StrandGeorge Washington (Denver, CO) |
Finals |
0-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/1 |
Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Aidan Davis & Shrey RohillaDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Finals |
4-6 |
6-1 |
0-0 (10-7) |
|
W |
9/9 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Chatfield (Littleton, CO) |
Round 1 |
2-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/9 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Fruita Monument (Fruita, CO) |
Round 2 |
4-8 |
|
|
|
L |
9/9 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Mountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
8-9 |
|
|
|
L |
9/9 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Max Johnson & Kai PelletierDenver East (Denver, CO) |
Round 6 |
5-7 |
|
|
|
L |
9/9 |
Western Slope Invitational (Grand Junction, CO) |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Round 4 |
6-2 |
|
|
|
W |
9/15 |
Palmer Ridge (Monument, CO) |
Henry Hedstrand & Hudson KrusePalmer Ridge (Monument, CO) |
Finals |
6-3 |
7-6 (7-4) |
|
|
W |
9/21 |
Pine Creek (Colorado Springs, CO) |
Pine Creek (Colorado Springs, CO) |
Finals |
1-6 |
6-1 |
0-0 (3-10) |
|
L |
9/23 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Aidan Davis & Shrey RohillaDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Round 3 |
6-4 |
6-3 |
|
|
W |
9/23 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Wyatt Bradfield & Jace FriendPonderosa (Parker, CO) |
Round 4 |
5-7 |
6-3 |
6-0 |
|
W |
9/24 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Round 3 |
6-4 |
6-3 |
|
|
W |
9/24 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Non Varsity Opponent |
Round 2 |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
9/24 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Fruita Monument (Fruita, CO) |
Round 1 |
0-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/27 |
Lewis-Palmer (Monument, CO) |
Bailey Morgan & Zayne AbbottLewis-Palmer (Monument, CO) |
Finals |
3-6 |
6-2 |
0-0 (14-12) |
|
W |
10/6 |
Class 5A Region 4 (Englewood, CO) |
Bear Creek (Lakewood, CO) |
Round 3 |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
10/6 |
Class 5A Region 4 (Englewood, CO) |
Legacy (Broomfield, CO) |
Round 2 |
2-6 |
6-2 |
5-7 |
|
L |
10/6 |
Class 5A Region 4 (Englewood, CO) |
Loveland (CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |