8/17 |
Durango (CO) |
Mikael Hofmann & Thomas MalloneeDurango (CO) |
Finals |
6-2 |
6-0 |
|
|
W |
8/18 |
Lowry Bishop Memorial Invitational (Grand Junction, CO) |
Legend (Parker, CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
8/29 |
Grand Junction (CO) |
Nick Silzell & Jack WellingGrand Junction (CO) |
Finals |
6-3 |
1-6 |
3-6 |
|
L |
9/6 |
Aspen (CO) |
Jasper McBride & Nicholas StephensAspen (CO) |
Finals |
6-0 |
6-2 |
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
KC Eckenhausen & Carl SiegelRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Finals |
0-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Chatfield (Littleton, CO) |
Round 1 |
6-3 |
6-2 |
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Cai Jaffee & Julian PiccoliniCentaurus (Lafayette, CO) |
Round 2 |
6-4 |
6-1 |
|
|
W |
9/8 |
Western Slope Open (Grand Junction, CO) |
Evan Dozon & Jason CassaraRalston Valley (Arvada, CO) |
Semi-Finals |
7-6 (7-5) |
7-6 (7-5) |
|
|
W |
9/14 |
Grand Junction (CO) |
Jack Welling & Nick SilzellGrand Junction (CO) |
Finals |
2-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/19 |
Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Caleb Blanck & Owen BickhamGrand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Finals |
6-3 |
6-1 |
|
|
W |
9/21 |
Castle View (Castle Rock, CO) |
Sam Laughlin & Connor CareyCastle View (Castle Rock, CO) |
Finals |
7-6 |
6-2 |
|
|
W |
9/21 |
Pueblo Central (Pueblo, CO) |
Joshua Parker & Xavier BeltranPueblo Central (Pueblo, CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Andre Gurganus & Lincoln LeapPine Creek (Colorado Springs, CO) |
Round 1 |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Clayton Wern & Thomas StewartArapahoe (Centennial, CO) |
Round 4 |
4-6 |
4-6 |
|
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Will Zek & Haydn RoePueblo West (CO) |
Round 3 |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Trey Zurcher & Ryder LandryCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Round 2 |
3-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/27 |
Regis Jesuit (Aurora, CO) |
KC Eckenhausen & Carl SiegelRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Finals |
1-6 |
2-6 |
|
|
L |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
Bryce Kallio & Spencer SimmonsMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 4 |
6-0 |
4-6 |
7-6 (7-3) |
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
Evan Dozon & Jason CassaraRalston Valley (Arvada, CO) |
Finals |
1-6 |
3-6 |
|
|
L |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
Joseph Buschmann & Aaron FinkBroomfield (CO) |
Semi-Finals |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 6 (Arvada, CO) |
Aaron Fink & Joseph BuschmannBroomfield (CO) |
Semi-Finals |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |