8/21 |
Regis Jesuit (Aurora, CO) |
Adam Rydel & KC EckenhausenRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Finals |
3-6 |
4-6 |
|
|
L |
8/22 |
Chaparral (Parker, CO) |
Rishith Jujare & Luis AcostaChaparral (Parker, CO) |
Finals |
2-6 |
5-7 |
|
|
L |
8/24 |
Legend (Parker, CO) |
Corbin Blair & Josiah BastianLegend (Parker, CO) |
Finals |
6-0 |
6-3 |
|
|
W |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Jason Cassara & Evan DozonRalston Valley (Arvada, CO) |
Round 2 |
7-6 |
1-6 |
7-10 |
|
L |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Levi Harris & Blake LivengoodRocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Round 1 |
3-6 |
6-4 |
0-0 (5-10) |
|
L |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Robert Johnson & Eli YetzerHeritage (Littleton, CO) |
Round 3 |
6-2 |
4-6 |
0-0 (10-8) |
|
W |
8/29 |
Heritage (Littleton, CO) |
Alexander Kemberlin & Zach KesselmanHeritage (Littleton, CO) |
Finals |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
8/31 |
Highlands Ranch (CO) |
Talan Newman & Ryan FeeleyHighlands Ranch (CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/5 |
Douglas County (Castle Rock, CO) |
Grant Leeman & Nicholas LaRussaDouglas County (Castle Rock, CO) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/8 |
Greeley West Tennis Invitational (Greeley, CO) |
Connor Carey & Sam LaughlinCastle View (Castle Rock, CO) |
Round 3 |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
9/8 |
Greeley West Tennis Invitational (Greeley, CO) |
Luke Haas & Alejandro Remigio GomezUniversity (Greeley, CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/8 |
Greeley West Tennis Invitational (Greeley, CO) |
Gavin Ross & Lleyton CouchRock Canyon (Highlands Ranch, CO) |
Round 2 |
6-3 |
6-7 (3-7) |
0-0 (10-6) |
|
W |
9/8 |
Greeley West Tennis Invitational (Greeley, CO) |
Atharv Peroor & Mohammad BathhefGrandview (Aurora, CO) |
Round 4 |
6-3 |
6-1 |
|
|
W |
9/12 |
ThunderRidge (Highlands Ranch, CO) |
Max Bills & Crew BowenThunderRidge (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
9/15 |
Steamboat Springs Tournament (Steambo, CO) |
Levi Harris & Blake LivengoodRocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Round 1 |
6-7 (4-7) |
6-4 |
0-0 (7-10) |
|
L |
9/15 |
Steamboat Springs Tournament (Steambo, CO) |
Hank Ince & Alec BuchlerSteamboat Springs (CO) |
Round 1 |
6-3 |
6-2 |
|
|
W |
9/18 |
Castle View (Castle Rock, CO) |
Sam Laughlin & Connor CareyCastle View (Castle Rock, CO) |
Finals |
6-2 |
7-5 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Truman Wooden & Andrew HuangCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Round 3 |
4-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Dante Ross-Johnson & Oliver HaddadAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Round 1 |
6-3 |
6-1 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Max Reisinger & Jack WaltonDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Round 4 |
6-2 |
6-2 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Jack Walton & Max ReisingerDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Round 4 |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Patrick Barker & Shane WalshCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Round 2 |
6-3 |
6-3 |
|
|
W |