8/24 |
Chatfield (Littleton, CO) |
Nick Lathrop & Max MercerChatfield (Littleton, CO) |
Finals |
6-7 (5-7) |
7-6 (7-5) |
1-0 (10-5) |
|
W |
8/26 |
Panther Invitational (Boulder, CO) |
Monarch (Louisville, CO) |
Round 1 |
7-6 |
6-4 |
|
|
W |
8/26 |
Panther Invitational (Boulder, CO) |
John Abbott & William GolinvauxDenver East (Denver, CO) |
Round 2 |
6-3 |
2-6 |
5-10 |
|
L |
8/26 |
Panther Invitational (Boulder, CO) |
John Abbott & William GolinvauxDenver East (Denver, CO) |
Round 4 |
6-4 |
3-6 |
5-10 |
|
L |
8/26 |
Panther Invitational (Boulder, CO) |
Ralston Valley (Arvada, CO) |
Round 3 |
7-5 |
7-6 |
|
|
W |
8/30 |
Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Jake Schultz & Tyler BlixtCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Finals |
4-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/1 |
Denver South (Denver, CO) |
Gavin Fortney & Hank LeonardDenver South (Denver, CO) |
Finals |
7-5 |
4-6 |
6-3 |
|
W |
9/6 |
Dakota Ridge (Littleton, CO) |
Nicholas Hurd & Sam ArnoldDakota Ridge (Littleton, CO) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/8 |
Littleton (CO) |
Charles Murphy & Robert SchiebelLittleton (CO) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/9 |
Colorado Academy (Denver, CO) |
Luca Siringo & Rowan BrownColorado Academy (Denver, CO) |
Finals |
6-4 |
2-6 |
3-6 |
|
L |
9/14 |
Kent Denver (Englewood, CO) |
Mareks Zeile & Jack CramerKent Denver (Englewood, CO) |
Finals |
4-6 |
0-6 |
|
|
L |
9/16 |
Ralston Valley Invitational (Arvada, CO) |
Ralston Valley (Arvada, CO) |
Semi-Finals |
4-6 |
6-4 |
0-1 (5-10) |
|
L |
9/16 |
Ralston Valley Invitational (Arvada, CO) |
Jake Boston & Charlie GomulkaFairview (Boulder, CO) |
Round 1 |
4-6 |
6-4 |
1-0 (10-4) |
|
W |
9/16 |
Ralston Valley Invitational (Arvada, CO) |
Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Round 6 |
4-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/16 |
Ralston Valley Invitational (Arvada, CO) |
Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Round 2 |
3-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/16 |
Ralston Valley Invitational (Arvada, CO) |
Mountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
6-3 |
6-3 |
|
|
W |
9/20 |
Evergreen (CO) |
PATTON TRUCHEL & TREY MAYSEvergreen (CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/21 |
Mullen (Denver, CO) |
Aiden Guthrie & John Lenich Mullen (Denver, CO) |
Finals |
7-6 (7-5) |
6-7 (6-8) |
6-2 |
|
W |
9/26 |
Denver East (Denver, CO) |
John Abbott & William GolinvauxDenver East (Denver, CO) |
Finals |
6-2 |
7-5 |
|
|
W |
9/28 |
Coronado (Colorado Springs, CO) |
Seth Enoch & Joseph "Ty" LeonardCoronado (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-3 |
6-1 |
|
|
W |
10/1 |
Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Johnson Peng & Tyler BlixtCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Finals |
7-6 (7-4) |
4-6 |
6-4 |
|
W |
10/6 |
Class 4A Region 3 (Denver, CO) |
Aiden Guthrie & John Lenich Mullen (Denver, CO) |
Finals |
4-6 |
1-6 |
|
|
L |