8/19 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Ashton Buckett & Andrew KasunickPine Creek (Colorado Springs, CO) |
Round 1 |
6-2 |
6-2 |
|
|
W |
8/19 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Ben Allan & Sam AllanThunderRidge (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
2-6 |
1-6 |
|
|
L |
8/19 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Landon Kizlyk & Wyatt LeasePalmer Ridge (Monument, CO) |
Round 2 |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
8/30 |
Ralston Valley (Arvada, CO) |
Brady Swartz & Evan DozonRalston Valley (Arvada, CO) |
Finals |
4-6 |
6-1 |
2-6 |
|
L |
8/31 |
Denver South (Denver, CO) |
Gavin Fortney & Hank LeonardDenver South (Denver, CO) |
Finals |
4-6 |
4-6 |
|
|
L |
9/6 |
Chatfield (Littleton, CO) |
Nick Lathrop & Max MercerChatfield (Littleton, CO) |
Finals |
7-5 |
6-4 |
|
|
W |
9/9 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
LUKAS HARMON & ALEXANDER MCNEILCherokee Trail (Aurora, CO) |
Round 3 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/9 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Lleyton Couch & Ian GruczcynskiRock Canyon (Highlands Ranch, CO) |
Round 2 |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
9/9 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Luke McKeon & Carter SandersThunderRidge (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
7-5 |
4-6 |
0-1 (5-10) |
|
L |
9/9 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Charlie Ashcroft & Brady KnackstedtPonderosa (Parker, CO) |
Round 1 |
6-2 |
6-2 |
|
|
W |
9/12 |
Northfield (Denver, CO) |
Matthew Kwong & Miles LutterNorthfield (Denver, CO) |
Finals |
6-1 |
6-3 |
|
|
W |
9/13 |
Bear Creek (Lakewood, CO) |
Tyler Brunken & Ian HarlanBear Creek (Lakewood, CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/16 |
Ralston Valley Invitational (Arvada, CO) |
Aidan Sobolevsky & Carl SiegelRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Round 2 |
3-6 |
0-6 |
|
|
L |
9/16 |
Ralston Valley Invitational (Arvada, CO) |
Fossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Round 3 |
7-5 |
6-4 |
|
|
W |
9/16 |
Ralston Valley Invitational (Arvada, CO) |
Ralston Valley (Arvada, CO) |
Round 1 |
4-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/16 |
Ralston Valley Invitational (Arvada, CO) |
Mountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Round 5 |
6-1 |
6-7 (6-8) |
0-1 (3-10) |
|
L |
9/16 |
Ralston Valley Invitational (Arvada, CO) |
Jake Boston & Charlie GomulkaFairview (Boulder, CO) |
Round 4 |
2-6 |
0-6 |
|
|
L |
9/20 |
Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Ryan Greenfield & Ryan Mandes Valor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
0-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/23 |
Dakota Ridge Invitational (Dakota Ridge HS, CO) |
Nicholas Hurd & Sam ArnoldDakota Ridge (Littleton, CO) |
Semi-Finals |
6-0 |
6-3 |
|
|
W |
9/23 |
Dakota Ridge Invitational (Dakota Ridge HS, CO) |
Charles Murphy & Robert SchiebelLittleton (CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/23 |
Dakota Ridge Invitational (Dakota Ridge HS, CO) |
Miles Lutter & Matthew KwongNorthfield (Denver, CO) |
Finals |
6-3 |
3-6 |
7-6 (7-1) |
|
W |
9/26 |
Columbine (Littleton, CO) |
Brody Rogers & Ian AlexanderColumbine (Littleton, CO) |
Finals |
6-3 |
6-3 |
|
|
W |
9/29 |
Lakewood (CO) |
Lakewood (CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
10/7 |
Class 5A Region 7 (Loveland, CO) |
Cherokee Trail (Aurora, CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
10/7 |
Class 5A Region 7 (Loveland, CO) |
Kellen Jones & Reilly HolmesLiberty (Colorado Springs, CO) |
Round 3 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
10/7 |
Class 5A Region 7 (Loveland, CO) |
Drew Schauerhamer & Jason SmithCastle View (Castle Rock, CO) |
Round 2 |
6-4 |
4-6 |
3-6 |
|
L |