8/23 |
Douglas County (Castle Rock, CO) |
Seth McKinley & Grant LeemanDouglas County (Castle Rock, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
8/26 |
Pride of Parker 8/26 & 8/27 (Parker, CO) |
John Hofer & Ryder RinowLegend (Parker, CO) |
Round 2 |
4-6 |
4-6 |
|
|
L |
8/26 |
Pride of Parker 8/26 & 8/27 (Parker, CO) |
Nate Howerzyl & Ethan MendezChaparral (Parker, CO) |
Round 1 |
3-6 |
6-4 |
0-0 (5-7) |
|
L |
8/30 |
Highlands Ranch (CO) |
Charlie Linville & Carter RiniHighlands Ranch (CO) |
Finals |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
9/2 |
Greeley West Tennis Invitational (Greeley, CO) |
Ben Willcutt & Aidan SwettMonarch (Louisville, CO) |
Round 4 |
6-3 |
3-6 |
0-0 (5-10) |
|
L |
9/2 |
Greeley West Tennis Invitational (Greeley, CO) |
Isaiah Wilhelm & Trevor RundFruita Monument (Fruita, CO) |
Round 1 |
2-6 |
7-6 (7-5) |
1-0 (10-7) |
|
W |
9/2 |
Greeley West Tennis Invitational (Greeley, CO) |
Teddy Darkey & Mike WalterBroomfield (CO) |
Round 2 |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/2 |
Greeley West Tennis Invitational (Greeley, CO) |
Matteo Meale & Henry TraskArapahoe (Centennial, CO) |
Semi-Finals |
3-6 |
1-6 |
|
|
L |
9/6 |
Mountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Jacob Clifford & Spencer SimmonsMountain Vista (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
2-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/9 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Camden Maurer & Carter McDonaldRock Canyon (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
3-6 |
6-7 |
|
|
L |
9/9 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
ZACHARY MONFORTON & RISHAB MALIKCherokee Trail (Aurora, CO) |
Round 2 |
6-4 |
6-2 |
|
|
W |
9/9 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Trae Bury & Joshua BromfieldLegacy (Broomfield, CO) |
Round 4 |
6-3 |
6-4 |
|
|
W |
9/9 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Wesley Loehr & Alex McDonaldArvada West (Arvada, CO) |
Round 1 |
2-6 |
7-6 |
0-0 (9-11) |
|
L |
9/16 |
Steamboat Springs (CO) |
Henry Brown & Hank InceSteamboat Springs (CO) |
Round 1 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/16 |
Steamboat Springs (CO) |
Cooper Campbell & Luke WingerRocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Round 2 |
6-4 |
6-3 |
|
|
W |
9/19 |
Heritage (Littleton, CO) |
Carter Andrew & Alexander KemberlinHeritage (Littleton, CO) |
Finals |
7-6 |
6-0 |
|
|
W |
9/20 |
Regis Jesuit (Aurora, CO) |
Devin McCausland & Adam RydelRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Finals |
3-6 |
2-6 |
|
|
L |
9/23 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Tyler Pope & Bradon HiltonLewis-Palmer (Monument, CO) |
Round 4 |
7-5 |
6-0 |
|
|
W |
9/23 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Haydn Roe & Enzo PecoraroPueblo West (CO) |
Round 2 |
6-3 |
6-0 |
|
|
W |
9/23 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Jared Schaub & Evan HolckDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Round 3 |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
9/26 |
Rock Canyon (Highlands Ranch, CO) |
Sanay Shah & Gavin RossRock Canyon (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
6-4 |
7-5 |
|
|
W |
9/27 |
Ralston Valley (Arvada, CO) |
Jax Roesner & Hudson DillonRalston Valley (Arvada, CO) |
Finals |
6-0 |
6-2 |
|
|
W |