8/21 |
Regis Jesuit (Aurora, CO) |
Bennett Cherveny & Tyler RyanRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Finals |
2-6 |
0-6 |
|
|
L |
8/22 |
Chaparral (Parker, CO) |
Roy Jung & Ryan GromerChaparral (Parker, CO) |
Finals |
2-6 |
2-6 |
|
|
L |
8/24 |
Legend (Parker, CO) |
Landon Hale & Cameron KeachLegend (Parker, CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Logan Dozon & Levi RillosRalston Valley (Arvada, CO) |
Round 2 |
6-2 |
6-7 |
10-5 |
|
W |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Zachary Stimac & August BurtonRocky Mountain (Fort Collins, CO) |
Round 1 |
3-6 |
1-6 |
|
|
L |
8/25 |
Boulder Invite (Boulder, CO) |
Colin Savage & Tucker CaseHeritage (Littleton, CO) |
Round 3 |
4-6 |
6-4 |
0-0 (9-11) |
|
L |
8/29 |
Heritage (Littleton, CO) |
William Richardson & Colin SavageHeritage (Littleton, CO) |
Finals |
4-6 |
1-6 |
|
|
L |
8/31 |
Highlands Ranch (CO) |
Charlie Linville & Grayson SadlerHighlands Ranch (CO) |
Finals |
4-6 |
6-1 |
0-0 (10-12) |
|
L |
9/5 |
Douglas County (Castle Rock, CO) |
Matthew Whelan & Isaac KonecnyDouglas County (Castle Rock, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/8 |
Greeley West Tennis Invitational (Greeley, CO) |
Isaac Hughes & Palmer WhiteRock Canyon (Highlands Ranch, CO) |
Round 3 |
3-8 |
|
|
|
L |
9/8 |
Greeley West Tennis Invitational (Greeley, CO) |
Nick Dahl & Josh KimMonarch (Louisville, CO) |
Round 2 |
4-6 |
6-4 |
0-0 (7-10) |
|
L |
9/8 |
Greeley West Tennis Invitational (Greeley, CO) |
Adam McKell & Andrew SwansonLongmont (CO) |
Round 4 |
4-6 |
|
|
|
L |
9/8 |
Greeley West Tennis Invitational (Greeley, CO) |
Cameron Kendall & Gabriel KingWindsor (CO) |
Round 1 |
6-3 |
6-4 |
|
|
W |
9/12 |
ThunderRidge (Highlands Ranch, CO) |
Beckham Pace & Michael HilliardThunderRidge (Highlands Ranch, CO) |
Finals |
3-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Josh Zhou & Lukas DanielsCherry Creek (Greenwood Village, CO) |
Round 1 |
2-6 |
2-6 |
|
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Kody Eddy & Andrew SinclairPueblo Centennial (Pueblo, CO) |
Round 3 |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Eli Martinez & James RothbaumPueblo County (Pueblo, CO) |
Round 4 |
6-2 |
6-7 (5-7) |
0-0 (10-8) |
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Reily Robinson & Krue LeonardDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Round 2 |
1-6 |
2-6 |
|
|
L |
9/27 |
Arapahoe (Centennial, CO) |
Sam Zook & Gabe BrockArapahoe (Centennial, CO) |
Finals |
1-6 |
4-6 |
|
|
L |