Elijah Thomas's Bio
Bio
3 Sport athlete Wrestling, Track, Football
3 Sport athlete Wrestling, Track, Football
| GPA | 3.4 |
| ACT | 20 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 465 lbs |
| Deadlift | 450 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Vertical Jump | 36'0" |