Seth Batson's Bio
Bio
I play basketball and football
I play basketball and football
| Height | 6'4" |
| Weight | 200 lbs |
| Wingspan | 7'5" |
| Standing Reach | 9'5" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 150 lbs |
| Squat | 205 lbs |
| Deadlift | 215 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.42 sec |
| Vertical Jump | 37'0" |
| Broad Jump | 7'0" |