Daryl Blackmon's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #4 • F #4 • WR |
| Club Teams | 251 Family 7v7 U15 251family 7v7 |
| GPA | 3.8 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 192 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|