Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.4 |
| ACT | 19 |
| AP Classes | Ap biology, AP language, and AP computer science |
| Honors Classes | Honors algebra two with statistics |
| Height | 5'10" |
| Weight | 212 lbs |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |