Christopher Lee's Bio
Bio
Caden Lee Kicker/Punter https://youtube.com/@cadenlee-r6q?si=LUqApoNnEvmpDxmF
Caden Lee Kicker/Punter https://youtube.com/@cadenlee-r6q?si=LUqApoNnEvmpDxmF
| GPA | 4.17 |
| ACT | 25 |
| SAT | 1160 |
| AP Classes | AP Environmental Science |
| Honors Classes | Honors English Grades 9/10, Honors Math Grades 9/10/11, Honors Science Grades 9/10, and Dual Enrollment History 10/11 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 158 lbs |
| Squat | 217 lbs |
| Deadlift | 295 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.3 sec |




