Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | ACT | 19 |
| Height | 5'6" |
| Weight | 240 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 265 lbs |
| Deadlift | 235 lbs |
| Vertical Jump | 13'0" |
| Broad Jump | 4'10" |




