Donovan Crow's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #7 • RB |
| Club Teams | Bama Legends 7v7 Team N/A Bama Legends 7v7 Team |
| Height | 6'0" |
| Weight | 215 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 7'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Shuttle | 4.32 sec |
| Year Joined |
|
| Location |
|