Eli Taff's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #5 • HB, MF, STRK |
| Club Teams | Concorde Fire South U14 Concorde Fire South |
| Height | 5'8" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 5'5" |
| Standing Reach | 6'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| 40 Yard Dash | 15 sec |
| Vertical Jump | 12'0" |
| Broad Jump | 2'2" |
| Shuttle | 11 sec |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|