Robert Lytle's Bio
Bio
Hudl : http://www.hudl.com/profile/19796560
Hudl : http://www.hudl.com/profile/19796560
| Height | 5'11" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 450 lbs |
| Deadlift | 245 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Broad Jump | 9'1" |