Devan Parham's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #1 • WR, RB |
| Club Teams | Smith station high school 12th Grade Smith station high school |
| Height | 5'7" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Standing Reach | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 360 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.3 sec |
| Vertical Jump | 34'0" |
| Broad Jump | 8'9" |
| Shuttle | 4.25 sec |
| Year Joined |
|
| Location |
|