Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.3 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 385 lbs |
| Deadlift | 365 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.54 sec |
| Vertical Jump | 35'0" |
| Broad Jump | 9'6" |




