Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.42 |
| ACT | 24 |
| AP Classes | AP Chemistry, AP Biology, AP Pre-Calculus, AP English Literature and Composition, AP US History, AP English Language and Composition, AP World History, and AP Latin |
| Height | 5'8" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 6'11" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 295 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.94 sec |
| Vertical Jump | 29'0" |

