Gavin Vest's Bio
Bio
Senior at Cabot Highschool, Arkansas, Middle and Outside line backer, have a 3.9 GPA, Awarded All State and All Conference in Arkansas 7A conference as a junior
Senior at Cabot Highschool, Arkansas, Middle and Outside line backer, have a 3.9 GPA, Awarded All State and All Conference in Arkansas 7A conference as a junior
| Height | 6'1" |
| Weight | 195 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Bench | 270 lbs |
| Squat | 400 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 35'0" |
| Shuttle | 4.1 sec |