Spencer Gresham's Bio
| Plays | Football, Basketball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #65 • C, DT #65 • PG |
| Height | 5'10" |
| Weight | 230 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 285 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| Deadlift | 450 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.7 sec |
| Vertical Jump | 15'0" |
| Broad Jump | 9'3" |
