Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | AP Classes | AP English Lang and Comp |
| Height | 6'1" |
| Weight | 153 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 7'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 125 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 290 lbs |



