Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4 |
| ACT | 27 |
| AP Classes | Ap Human Geography, Ap Seminar , and Ap Calculus |
| Height | 5'10" |
| Weight | 185 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 285 lbs |
| Squat | 505 lbs |
| Deadlift | 525 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.49 sec |
| Vertical Jump | 34'0" |
| Broad Jump | 10'1" |
| Shuttle | 4.15 sec |