Ashton Irwin's Bio
Bio
My name is Ashton Irwin I am 6 foot 5 I weight 300LB 3 point 0 GPA Defensive Tackle and Offensive Tackle Senior
My name is Ashton Irwin I am 6 foot 5 I weight 300LB 3 point 0 GPA Defensive Tackle and Offensive Tackle Senior
| Height | 6'5" |
| Weight | 300 lbs |
| Wingspan | 6'8" |
| Standing Reach | 8'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 280 lbs |
| Squat | 400 lbs |
| Deadlift | 450 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |