Caden Webb's Bio
| Plays | Football, Baseball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #9 • OLB |
| GPA | 4.13 |
| ACT | 26 |
| AP Classes | AP World History and AP Literature |
| Height | 5'9" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 230 lbs |
| Squat | 325 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Broad Jump | 9'0" |
| Shuttle | 4.44 sec |
