Bryce Patton's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #50 • DE, G |
| Club Teams | Blue Devils N/A West Memphis Blue Devils |
| Honors Classes | Honors Geomtry, Honors World History, Honors English, and Honors Biology |
| Height | 6'0" |
| Weight | 205 lbs |
| Wingspan | 6'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 260 lbs |
| Squat | 425 lbs |
| Deadlift | 440 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.5 sec |
| Shuttle | 4.75 sec |
| Year Joined |
|
| Location |
|