Bailey McCabe's Bio
| Plays | Softball, Volleyball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams |
| GPA | 3.57 |
| ACT | 26 |
| Honors Classes | Honors Economics, Honors Greek I, II, Honors Humane Letters I, II, III, IV, Honors Latin IV, V, Honors Algebra II, Trigonometry, Honors Chemistry, Honors Biology, Honors Geometry, Honors Physics I, II, and Honors Calculus I |
| Height | 5'5" |
| Weight | 145 lbs |
| Wingspan | 5'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |




