Ryan Roco's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #8 • C, INF • Captain |
| Club Teams | AZ Future Stars 16U AZ Future Stars |
| Height | 5'8" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 340 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|