Dannie Holler's Bio
| Plays | Flag Football, Track & Field |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #22 • WR, R |
| GPA | 3.6 |
| AP Classes | AP US History |
| Honors Classes | Honors Anatomy And Physiology and IB Lang and Lit Higher Level |
| Height | 5'3" |
| Weight | 133 lbs |
| Bench | 90 lbs |
| Squat | 180 lbs |




