James Packard's Bio
| Plays | Volleyball, Football, Swimming |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #1 • OPP #27 • TE, LB |
| Height | 5'10" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
3xPlayer of the Game