Walter Moreno's Bio
Bio
TriAthlete|Football-RB|Wrestling|Track-100, 200, 400|C/O 24'|3.63 GPA|210 Bench|335 Squat|330 Deadlift|
TriAthlete|Football-RB|Wrestling|Track-100, 200, 400|C/O 24'|3.63 GPA|210 Bench|335 Squat|330 Deadlift|
| GPA | 3.64 |
| ACT | 23 |
| SAT | 1010 |
| Height | 5'5" |
| Weight | 160 lbs |
| Bench | 210 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 330 lbs |