Teairsa Ellis's Bio
| Plays | Soccer, Volleyball, Swimming, Track & Field |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #7 • MF • Captain #7 • OPP, S |
| GPA | 4 |
| Honors Classes | College Chemistry, College Trig Math 181, College Biology 181/182, College Algebra Math 120/154, College English 101/102, College Calculus Math 221, and Honors English 10 |
| Height | 5'5" |
| Weight | 110 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Deadlift | 150 lbs |
| Vertical Jump | 22'0" |