Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.5 |
| Honors Classes | honors algerbra |
| Height | 5'11" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 7'10" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Right |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Broad Jump | 12'8" |
| Shuttle | 10 sec |