Eddie Youngson's Bio
Bio
Multi-Sport Athlete Basketball, Football, Track
Multi-Sport Athlete Basketball, Football, Track
| GPA | 3.7 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'6" |
| Standing Reach | 8'3" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 305 lbs |
| Deadlift | 325 lbs |
| Vertical Jump | 40'0" |