Kylin Thompson's Bio
Bio
wide recevier and defensive back
wide recevier and defensive back
| Height | 6'0" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 325 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.77 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |