Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.94 |
| ACT | 23 |
| AP Classes | AP Calculus AB, AP Environmental Science, and AP Calculus BC |
| Honors Classes | Honors Integrated Science, Honors Alegbra 2 STEM, Honors World History, and Honors Geometry |
| Height | 5'9" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 305 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| 40 Yard Dash | 6.66 sec |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
