Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.81 |
| AP Classes | AP World History |
| Honors Classes | Honors English |
| Height | 5'11" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 290 lbs |
| Vertical Jump | 30'0" |
