Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'2" |
| Weight | 140 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 155 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 29'0" |
| Broad Jump | 6'9" |


