Jared Ahuero's Bio
| Plays | Football, Basketball |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | #9 • WR, SS |
| Height | 6'0" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 403 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 34'0" |
| Broad Jump | 9'0" |