Jayden Winton's Bio
Bio
Jayden born November 17, 2008 in Tucson, Az. Parents are Vanessa Larkin/ Jermaine Brown. Jayden not only excels on the field, but in the classroom as well. Getting to know Jayden Winton is A+ ..keep your eyes on me.
Jayden born November 17, 2008 in Tucson, Az. Parents are Vanessa Larkin/ Jermaine Brown. Jayden not only excels on the field, but in the classroom as well. Getting to know Jayden Winton is A+ ..keep your eyes on me.
| GPA | 3.5 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 385 lbs |
| Deadlift | 365 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |



