Jamison Ramsower's Bio
Bio
Dont try me fool i spike fools everyday on and off thr court
Dont try me fool i spike fools everyday on and off thr court
| Height | 6'8" |
| Weight | 250 lbs |
| Wingspan | 7'2" |
| Standing Reach | 7'6" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 355 lbs |
| Squat | 600 lbs |
| Deadlift | 700 lbs |
| 40 Yard Dash | 6.7 sec |
| Vertical Jump | 11'0" |
| Broad Jump | 7'11" |
| Shuttle | 4.1 sec |