Daniel Rigo's Bio
| Plays | Baseball, Football, Wrestling |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #5 • QB |
| Honors Classes | Honors English |
| Height | 5'5" |
| Weight | 126 lbs |
| Wingspan | 5'3" |
| Standing Reach | 6'10" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 125 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 250 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |