Hunter Willett's Bio
Bio
transfered from Alameda high school.
transfered from Alameda high school.
| GPA | 3.8 |
| AP Classes | AP World history, AP calculus, AP US History, and AP enviormental science |
| Honors Classes | Honors pre calculus |
| Height | 5'11" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Left |
| Squat | 275 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|
